Stejné místo, nové jméno! Sporthotel Kurzovní se přejmenoval na Petrovy Kameny. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte! 

Aktivní dovolená v hotelu Petrovy kameny
Hotel Petrovy Kameny, okolí hotelu

Skialpy

Aktivní dovolená na skialpech je skvělý způsob, jak prozkoumat krásnou krajinu a horské stezky. Kombinuje lyžování a horolezectví, což vám umožní prozkoumat různé terény, které nemusí být dostupné tradičními lyžařskými metodami. Na Ski Alpech můžete spojit fyzickou aktivitu s úžasnými výhledy pro nezapomenutelný zážitek. Poloha hotelu vám umožňuje jen nasadit ski alpy a vyrazit poznávat krásy Jeseníků.

Běžky

Hotel Petrovy kameny

Běh na lyžích nabízí různé fyzické i psychické výhody. Je to vynikající forma aerobního cvičení, které posílí vaše svaly i kardiovaskulární systém a zároveň zlepší rovnováhu, koordinaci a flexibilitu. Díky nadmořské výšce hotel 1 335 m.n.m. se tento benefit násobí. Běh na lyžích vám navíc může pomoci psychicky se uvolnit, protože je to meditativní aktivita, která vám umožní vychutnat si krásu přírody a zároveň se soustředit na dýchání a techniku. Běžecké trati a množství tras, dostupné přímo od hotelu vám umožní být aktivní po celou vaši dovolenou.

Slezdové lyžování

Sjezdové lyžování je skvělý způsob, jak si zacvičit na čerstvém vzduchu a užít si krásu přírody. Nejbližší lyžařský vlek je pár metrů od hotelu. Lyžování v přírodě a vyšší nadmořské výšce vám může zlepšit kardiovaskulární zdraví, zvýší budování svalstva  a vytrvalosti, snížit hladinu stresu, mimo jiné vám zvedne i náladu. Lyžování může být navíc skvělou společenskou aktivitou, když trávíte čas s přáteli nebo rodinou na svazích.
Hotel Petrovy kameny